Zonguldak merkezde Ahmet Bal ve İlhan bey adına 30x50 kapalı halı saha yapımı tamamlanarak hizmete girmiştir. DELİBAL KAPALI HALI SAHA tesisleri hayırlı uğurlu olsun.

Halı saha:Karacasport çelik konstrüksiyonlu, brandalı, polikarbonlu, kapalı halı sahalarda da tecrübeli, saygılı ve uzman ekipleriyle, hizmetini sürdürmektedir. Brandalı Sahalar, açık sahalara göre yağmur ve kardan korunaklı oldukları için sporculara daha rahat bir ortam sağlamaktadır.Karacasport bir tesisi yapmadan önce, tesisin inşa edileceği yeri ve iklim koşullarını göz önünde bulundurarak, statiğini ve stabilizesini çıkarıp, mevcut iklim koşullarına dirençli ve mukavemetli bir yapı olmasını sağlar. Bunun yanında kalite ve estetiğe gerekli önemi verir.İklim koşulları ve çevre şartlarını göz önünde bulundurursak Özellikle D.Anadolu ve G.D. Anadolu bölgeleri başta olmak üzere Kapalı Sahalar işletmeciye artı puanlar kazandırmaktadır. Özellikle Kış aylarında ve yağışlı zamanlarda açık sahalarda oyun oynamak çoğu zaman mümkün olmamakta, Kapalı sahalarla bu tür problemleri rahatlıkla aşabilirsiniz.Karacasport halı sahalarınızı Uluslararası standartlara uygun olarak 60 gün gibi kısa bir sürede A’dan Z’ye Anahtar teslim olarak yapmaktadır.Kapalı halı saha ve açık halı saha yapımı birkaç ton demir ve birkaç yüz metre suni çim in birleşmesinden ibaret değildir. Halı saha yapımı profesyonellik isteyen bir iştir. Halı saha yapımına başlamadan önce ( ister açık halı saha olsun ister kapalı halı saha) arazinin durumu, iklim koşulları, zemin özellikleri, yağış durmu, rüzgar durumu, ve buna benzer birçok koşul incelenmeli, analizi yapılmalı halı sahanın yapaılacağı yerin tüm özellikleri en ince ayrıntılarıyla hesaplanıp proje hazırlanmalıdır. Eğer kapalı halı saha yapılacaksa kapatılacak malzemenin cinsi ve özellikleri ( branda, polikarbon vb.) de iyi hesaplanmalıdır. Halı sahada kullanılacak profillerin özellikleri, aydınlatma, havaladırma, suni çim çeşitleri vb. gibi kullanılacak malzemelerin kaliteleri ve maliyetleri ortama en uygun olacak şekilde hesaplanmalıdır. Gerekirse halı sahanın projesi 3 boyutlu olarak hazırlanmalı ve müşteriye en ayrıntılı şekilde bilgi verilmelidir.

Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı, yüzey işlem uygulaması hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla gerçekleştirmektedir. İnanıyoruz ki bu tarz bir çalışma, müşterilerimizin muhtelif sistemler konusunda destek alması, mevcut üretim tesislerini yeni ve güncel uygulamalarla geliştirmesi, dolayısıyla da ürün kalitesi, işlevsellik ve maliyet konularında iyileştirmeyle sonuçlanacaktır.